GW2Camp

Intervjuud, artliklid, videod jne.

GW2Camp

Postby Kris » 22:53, 02 May 2012

Hei, kaasmaalased!

Tahtsin kirjutada oma fansaidist nimega Guild Wars 2 Camp. Ja ma kohe alustuseks vabandan, kui mu jutt mõjub kui vastik reklaam. :oops:

Nii! Lehekülg asub http://www.gw2camp.com asukohal ning ma korraldan seda oma parima sõbra Marekiga, kellega saime tuttavaks GW1-s (olime Eesti gildis nimega Eternal Estonians). GW2Camp on koht, kuhu me paneme igast tähtsamaid uudiseid üles ning kirjutame ka ise või laseme soovijatel oma artikleid või arvamusi avaldada. Meil on foorum, tore sõbralik community, kus on nii eestlasi kui välismaalasi. Sait ise on seega inglisekeelne, et võimalikult suurele grupile mõjuda.

Meil on ka nii-öelda "guild" nimega "The Campers", aga see pole nagu tavaline gild, vaid lihtsalt grupp, kuhu kuuluvad kõik GW2Campi külastajad, kes soovivad liituda. Nii et meil pole kavaski Kalevlastega või teiste gildidega konkureerida vms. Ma ise heameelega mängiks ka koos teiega ning kuna GW2-s on mitme gildiga ühinemine korraga täiesti võimalik, siis miks mitte! Meil on GW2Campi foorumites alafoorum, kus saavad gildid ennast reklaamida. Olete kindlasti teretulnud end tutvustama!

Aitäh lugemast ja jään ootama, et saaksime koos järgmise betaeventi ajal WvW-s eestlaste au kaitsta 8-)
Kris

Re: GW2Camp

Postby Suhktuhkur » 23:44, 02 May 2012

Märkasin seda lehte mõned kuud tagasi. :) Üldiselt on lehel kena lahendus, kuid minu meelest ei sobi värvid kohe üldse mitte kokku. Backgroundide vahetamise võimalus on hea, kuid vahetaksin selle rohelise interface'i ära millegi muu vastu. Ei lähe selle erksalt sinise menüüga kuidagi kokku. ;)

Kuidas muidu liiklusega on sel lehel st palju päevas külastab jne?

Edit: või siis vahetaksin selle erksalt sinise menüü mõne pehmema variandi vastu. :)
Suhktuhkur

Re: GW2Camp

Postby Kris » 00:58, 03 May 2012

Huvitav, kas teistel on ka värvidega probleeme. Me just tahtsime eesti värvidega teha, kuid oli vaja hyperlinkidele ka sarnast pehmet tooni, mis külma sinisega kokku läheks. Siis tundus roheline kõige mõnusam.

Külastus on 200 päevas. Siis kui mõne eriti asjaliku artikli kirjutame või mõne huvitava leak'i leiame ja seda twitteris ning redditis spämmime tuleb paar päeva tuhandetes külastusi, kuid stabiilseid niiöelda püsikliente on päevas cirka 200 ringis. Foorumis käivad mõned üksikud, kuid nad on hingega kaasas ja nondega sai beta eventil mängitud kah. Nice ppl :lol:
Kris

Return to Uudised, intervjuud & artliklid