Beta serverite list ja transferite info, serverivalimine

Intervjuud, artliklid, videod jne.

Mis serverisse läheme?

Blacktide
0
No votes
Desolation
7
50%
Gandara
3
21%
Istan
1
7%
Vabbi
3
21%

Total votes : 14

Re: Beta serverite list ja transferite info, serverivalimine

Postby Gelisob » 11:21, 03 May 2012

kerge probleem selle desolationiga ka, kuna sinna - nagu eespool mainitud - ronib palju somme ja muud skandinaaviat siis sai ta kohe eriti aktiivse populatsiooni ja world vs world nägi välja suht selline:

http://imgur.com/x9IWG

kui järgmistes BWE'des trend jätkub siis peab küll järgi mõtlema kas ikka tahame seda, pvp ei ole fun kui vastane on lihtsalt rongialla sõidetud 24/7 :P
xmasta / xmaster / Gelisob
Gelisob
Site Admin

Postby Kris » 19:48, 03 May 2012

Ma olin alguses GW2Campiga Riverside serveris, mille valisime eelnevalt oma serveriks. Aga viimasel päeval ma läksin Kodonuri servusse, kuna tahtsin WvW-d enne beta lõppu kangesti veel teha ning Riverside'i Eternal Battlegrounds oli täis. Nii et Riverside oli kokkuvõttes medium load ja Kodonur low kui võrrelda mõlemat suurte megapopulaarseste serveritega.

Iseenest suur overflow serverite arv annab tunnistust asjaolust, et järgmine beta event võiks mõned uued serverid juurde lisada, et populatsioon ühtlasem oleks.
Kris

Postby Gelisob » 10:20, 14 May 2012

Täna, 14. mai on siis väike betatestimise aken, kell 21 hakkab ja kell 4 hommikul lõppeb, twitteri teavituse järgi.
Samad characterid on ikka alles ka mis varem tehtud said.

http://twitter.com/#!/GuildWars2/status ... 9798761473
Gelisob
Site Admin

Postby Kris » 03:17, 15 May 2012

Mõnus oli. Stress Testi kohta jooksis väga hästi. Tegin eelmise beta weekendi warrioriga uuesti WvW-d sõpradega ja siis proovisin uue tegelasega elementalisti klassi. Alguses ei meeldinud Ele kui olin scepteri ja hiljem staffiga, aga kui dual daggers vahetusin, siis oli lausa lust mängida :D
Kris

Postby Gelisob » 11:02, 03 Jun 2012

Järgmine beta weekend tulekul:

Beta Weekend Event 2 will begin on Friday, June 8th, at noon PDT (GMT-7) and will run until Sunday, June 10th, at 11:59 p.m. PDT (GMT-7).

http://www.arena.net/blog/announcing-th ... ta-weekend

Saab guildi ja charridega jätkata, nüüd on paar researchi tehtud ja saab natuke buffi ka osta ilmselt :)
Gelisob
Site Admin

Postby Kris » 04:40, 07 Jun 2012

Selle nädala beta server list. Hunnik uusi servereid on ja osad EU servud on määratud eraldi kui saksa või prantsuse keelsetele kõnelejatele. Kaks esimest päeva saab õnneks tasuta servereid vahetada!

GW2Camp läheb oma eestlastega Gunnar's Holdi serverisse. Nii et juhul kui Kalevlased ka kavatsevad vahetada servut, siis võiksite kaaluda sama serverit. Saaks koos WvW-s madistada. :D

edit: olen mängus nime all "Apostle"
Kris

Postby Gelisob » 07:22, 21 Jul 2012

enne launchi teeb uue polli, see weekend laseb kah desolationis siis, paistab et kõik charrid on ära wipetud
Gelisob
Site Admin

Previous

Return to Uudised, intervjuud & artliklid