Guild Wars 2 serveri valik - LIVE game

Intervjuud, artliklid, videod jne.

Millises serveris soovid peale mängu launchi mängida?

Poll ended at 16:08, 26 Aug 2012

Desolation - palju "pro" guilde ja suuri meediacommuniteid.
6
35%
Far Shiverpeaks - kerge norra/taani/rootsi ülekaal, samuti "GW2Eesti"i guildi valik.
11
65%
Gandara - uks number 3, generic normaalne inglise server.
0
No votes

Total votes : 17

Guild Wars 2 serveri valik - LIVE game

Postby Gelisob » 16:08, 15 Aug 2012

Hey kõik kaasmängijad Guildwars2 huvlised ja muidu uudistajad.

Guildwars 2 on nüüd live'sse minemas ja aeg serverivalik lõplikult paika panna.

Pre-purchase ostnud saavad ligi 25. augustil ja ülejäänud 28. augustist.

Vaja on nüüd üle kontrollida kuhu inimesed minna soovivad, kas beta weekendid ja muu uus info on muutnud ka mõne teise soovi esimesest valikust loobuda.

Desolation- Eelmise polli võitja - beta weekendides sai seal näha tohutut ülekaalu WvW areenil ja väga paljude suure communitiga guildide kogunemist. See jättis mulje, et WvW areenil on raske konkureerida ja võib veeta palju aega "overflow" serveris (queue server pmst).
Minule sai häirivaks liiga palju suurte saitide meedia communiteid, overflow serveris istumine ja suur zerg aspect mis ei tee evente väga nauditavaks.

Far Shiverpeaks - Vahepel on tekkinud paar aktivisti kes on hakanud vedama "GW2Eesti" guildi liikumist ja kavatsevad vist minna far shiverpeaks serverisse. Mingi pisike muretsemine oli, et seal on äkki palju taani/rootsi/norra keelt chatis kuid mina kahtlen, et seda võib häirival kogusel esineda, tegemist on siiski English serveriga.

Gandara- Pure english server mille osas kaebused ei ole, seda pakkunuks ise alternatiiviks desolationile kuid teiste eestlastega koos mängimise eesmärgil võib teile far shiverpeaks ehk rohkem huvi pakkuda. Ma ei kujuta muidugi ette kuivõrd suur Gw2eesti huviliste hulk on, Kalevlasi vedas ka mitte-eriti-populaarne SWTOR üle saja kokku.

Jätan ise hetkel hääletamata, toetan üldsuse valikut.

Samuti soovin, et paar aktivisti endast märku annaks, kes sooviks guildi manageerimisest osa võtta. Eventide eestvedamine, inimeste guild invitemine jne. Te peaks siis olema teadlikud, et nagunii on kavas ka palju aega online GW2's veeta.

Suhktuhkur oli üks kes avaldas kunagi selle vastu huvi, pean üle kontrollima kas tal on see soov jätkuvalt alles.

PS. Arenanet laseb alguses mõndaega oma serverivalikut muuta tasuta, hiljem on see tasuline.

kütke julgelt hääli ja avaldage arvamust.
xmasta / xmaster / Gelisob
Gelisob
Site Admin

Re: Guild Wars 2 serveri valik - LIVE game

Postby Kris » 16:56, 15 Aug 2012

Hei, ma olen GW2Eesti gildi juht ja seega polnud erapooletu, kui hääletasin Far Shiverpeaksi poolt.
Ma usun, et mida rohkem eestlasi ühes serveris seda lõbusam. Rääkimata, et GW2 lubab mitmesse gildi korraga kuulumist. Lisaks oleks võimalus WvW-s mõlema gildi abiga teha ühine Eesti rinne ja vb niiviisi konkureerida teiste suurte gildidega. Alliance :)
Kris

Postby Elendil » 20:01, 15 Aug 2012

Hei!

Ma hääletasin Desolationi poolt sest see tundub kõige parem server olevat kolmest variandist. Kuid mul ei ole ka teiste serverite vastu mitte midagi.

Kuigi Beta weekenditel mul väga palju aega mängida ei olnud siis peale launchi kavatsen ma mängida nii palju kui vähegi võimalik. Tavalist Guild Warsi olen ma vahelduva eduga mänginud 6 aastat. Ja ma oleks küll huvitatud guildi manageerimises osalemisest.
Elendil

Postby jAAkZ » 12:17, 18 Aug 2012

Endal Desolationisse minek niikuinii, aga tasuks lihtsalt mainida et kui GW2Eesti rahvas käib enda serveri poolt hääletamas siis peab tulemusi suht skeptiliselt võtma.
jAAkZ

Postby Gelisob » 14:03, 18 Aug 2012

jAAkZ wrote:Endal Desolationisse minek niikuinii, aga tasuks lihtsalt mainida et kui GW2Eesti rahvas käib enda serveri poolt hääletamas siis peab tulemusi suht skeptiliselt võtma.

Ei muretse selle üle eriti, kui server jääb samaks siis gw2eesti liikmed on ka potensiaalsed Kalevlaste liikmed.
Gelisob
Site Admin

Postby Kris » 15:00, 18 Aug 2012

jAAkZ wrote:Endal Desolationisse minek niikuinii, aga tasuks lihtsalt mainida et kui GW2Eesti rahvas käib enda serveri poolt hääletamas siis peab tulemusi suht skeptiliselt võtma.

Ma igaks juhuks mainin, et ma olin kalevlaste foorumi liige juba enne kui ma gw2eesti lõin. Ma ei ole mingi sabotöör :D
Kris

Postby maiyr » 11:32, 20 Aug 2012

Hey, viskasin hääle Far Shiverpeaks-i kasuks enamus põhjamaadest on decent suhtumisega ja skilli on ka normilt nii, et peaks decent server olema.
Kui vaja võin mõned guildi managemis asjad enda peale võtta, arvatavasti hakkan suht tihti online olema.

PS Kas plaan on teha ainult eestlastega guild või võtame välismaalasi ka?
maiyr

Postby mardo » 13:32, 20 Aug 2012

Suhteliselt fail argument, arvestades seda, et Kalevlased kutsuvad ise inimesi julgelt hääletama (igati õige tegu) :roll: ning kui aus olla, siis ma tõesti tegin siia foorumisse kasutaja selle eesmärgiga.
Ma ei näe küll midagi halba selles, et inimesed soovivad saada võimalikult täpset ja head ülevaatet sellest, kuhu Eestlased mõtlevad mängima asuda.
- olenemata guildist.
Bigups! :)

Tsiteerin HV foorumist xmaster postitust (abiks jAAkZ'ile).
" Palju juttu vahepeal olnud, vastan osadele punktidele eelneva lehekülje ja natuke asjadele Kalevlaste esindajana.
3. Kalevlaste guild hääletab jätkuvalt serveri üle siin: viewtopic.php?f=3&t=15 - astuge julgelt ligi. "
mardo

Postby PiuPau » 10:13, 21 Aug 2012

Valikus 3 EU high pop serverit, nii et overflows tuleb istuda kõigis. Tõenäoliselt saavad need 3 servut WvWvW-s kohe kokku (kui nad esimese korra kokku saajad võtavad beta tugevuse alusel vms), imo nad viimane strestest olid ka (õhtul saab tsekkida üle, täna ka stressikas).
PiuPau

Postby Gelisob » 11:27, 21 Aug 2012

PiuPau wrote:Valikus 3 EU high pop serverit, nii et overflows tuleb istuda kõigis. Tõenäoliselt saavad need 3 servut WvWvW-s kohe kokku (kui nad esimese korra kokku saajad võtavad beta tugevuse alusel vms), imo nad viimane strestest olid ka (õhtul saab tsekkida üle, täna ka stressikas).

eks saab näha, õnneks nad lubasid alguses WvW servereid palju tihedamini matchida ja ei ole 2 nädalasi tagumisi kohe.

EDIT: poll on läbi, Serveri ja invitemise infot alafoorumis siit: http://www.kalevlased.ee/gw2/forum/viewtopic.php?f=2&t=21
Gelisob
Site Admin

Return to Uudised, intervjuud & artliklid