Kalevlased

Al'Akir Horde
It is currently Mon Oct 22, 2018 10:35 am

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Chipmuńk/mage/undeadEmane
PostPosted: Fri Mar 19, 2010 12:20 am 

Characteri nimi: Chipmuńk

Characteri klass: Mage

Characteri spec: Arcane

WowArmory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... pmu%C3%B1k

Vanus: 19

Eelnevad guildid. Miks lahkusid: Kunagi sai Eatenis ja So Is Your Face mängitud, koos härra Silveriga(Ciike). Eeaten lagunes ning So Is Your Face tegi uue gildi, kuhu ma otsustasin mitte minna.

Raidimise kogemus: Teoreetiliselt võiks öelda, kuni Lich kingini, aga praktiliselt 0 hetkel. Muidugi ma ei pea ennast väga nüriks pliaatsiks ning olen veendunud, et kuni lich kingini on asi faceroll.

Raid UI: Täiesti tavaline blizzardi oma. Mulle ei meeldi need igasugused UI käkerdised, sest noo miks mul on vaja UI-d muuta, kui Blizzardi enda oma on piisavalt mugav.

Nimeta mõned Add-onid ilma milleta sa raidimist ette ei kujuta: Otseslt ilma Deadly Boss modita vast möllama ei kisuks, kuna tegu on väga tänuväärt add-oniga ning miks peab ise nuputama, kui kõik kirjutatakse sulle ekraanile ette.

Meetripurustus. Lisa mõni WWS, WorldofLogs vms. combatlogi link: Kuna ma olen veel oma maagiga nii toores, siis pole mul kahjuks teile midagi näidata. Muidugi võin ma dummil lasata mingi 10 min jutti ja selle postitada, aga vaevalt see midagi erilist oleks. Näiteks võin tuua, et toc25 man oma geeriga lasin jämedalt üle 5400GS warlocki ja mage üle. Võimalik, et nad oli lihtsalt nubid või ei üritanudki, aga minu dps oli seal ~6k+.

Midagi jäi ütlemata? Pane see siia kirja:

Noo kindlasti enamikule torkab siin kohe pirn pähe peale armory vaatamist, et see tüüp on küll pisut toores. Muidugi arusaadav ja see on hetkel selge, et geer vajab putitamist, aga kes raidil ei käi see paremaid statse ei saa. Hetkel on plaanis muidugi veel saada kiirelt endale mõni korralikum trinket ja vöö, kui muud midagi üle ei jää siis tuleb vöö craftida ja trinket võtta wintergraspist, kuni leiab midagi paremat.

Omalpoolt panustan kõik, aga kui selgub ikkagi, et geer on lahja veel, siis pole mingit lugu, sest see on arusaadav ja ega ma pahaseks ei saa. Tuleb lihtsalt paar nädalat veel pingutada, et mõõk teravamaks lihvida.

Niah kell on 00:17 normaalne, et Head ööd ! :P

Profile  

Post subject: Re: Chipmuńk/mage/undeadEmane
PostPosted: Fri Mar 19, 2010 9:10 am 

Ma ei tea, kas ma tohin siin üldse midagi kommenteerida .. aga gear on jube, nagu sa ka ise mainisid ning paistab, et sa pole selle nimel üldse vaeva näinud - mulje jääb, et käid instades niisama ja kui dropib midagi siis rollid selle peale, special geari saamiseks perset ei liigutaks.

Ja raidi kogemuse osas ei saa väga hästi aru .. praktiliselt 0 ja teoreetiliselt kuni LK'ni? Ehk siis sa oled Youtube.com austaja? Väide, et kuni Lich Kingini facerollid on kergelt ennasttäis, kui sa oma geariga ikka 0 dpsi teed siis ei hakka sind keegi kätel ka kandma!

Profile  

PostPosted: Fri Mar 19, 2010 10:47 am 

Taas 1 nädal aega tagasi dinginud maag.

Quote:
Raidimise kogemus: Teoreetiliselt võiks öelda, kuni Lich kingini, aga praktiliselt 0 hetkel. Muidugi ma ei pea ennast väga nüriks pliaatsiks ning olen veendunud, et kuni lich kingini on asi faceroll.

Tahan kuulda väga head põhjendust sellisele avaldusele. On sul kuskil teises serveris mõni main kellega oled Lk ajud pooleks tagunud?

Quote:
Muidugi võin ma dummil lasata mingi 10 min jutti ja selle postitada, aga vaevalt see midagi erilist oleks.

Las me otsustame seda.

Quote:
Noo kindlasti enamikule torkab siin kohe pirn pähe peale armory vaatamist, et see tüüp on küll pisut toores. Muidugi arusaadav ja see on hetkel selge, et geer vajab putitamist, aga kes raidil ei käi see paremaid statse ei saa.

Pisut?

Profile  

PostPosted: Fri Mar 19, 2010 3:35 pm 

Noo alustuseks kodanik Jika võiks pisut profiiliga tuvuda ennem, kui hakkab järeldusi tegema. Ma arvan, et 1 nädala kohta on selline geer täitsa talutav, kui mõelda hästi läbi, et ma pole kusagilt raidist boosti saanud. Raidi kogemus ICC-s on maagiga täitsa null jah, aga olen saanud proovida ICC kuni professorini ja kuulen päevast päeva vendist ja loen foorumeid, kui faceroll need normal moded on. Mõne dps testi ma üritan õhtuks sebida, aga ise pakuks välja mõne bossu peal lihtsalt try ja vaatab reaalselt, kuidas asi välja kukub. Veelgi enam ma ei oota, et mind keegi boostima hakkaks, aga reaalsus on see, et paremat geeri saan ma ikka parematest raiditest, et päris heroic joostes enam midagi paremat ei tule, kuigi on veel mõned upgraded.
Muidugi võin ja saan ma veel joosta Toc ja värki, aga kuna te otsite hetkel maagi, siis küsimise ja apply eest vast maha ei lööda ? :)

Profile  

PostPosted: Fri Mar 19, 2010 5:56 pm 

chipmunk wrote:
a veel joosta Toc ja värki, aga kuna te otsite hetkel maagi, siis küsimise ja apply eest vast maha ei lööda ? :)

ma usun et otsitakse grearitud maagi mitte maagi kes teeb tankiga samaväärset dpsi.
Saurfangi dps meeter kus 10 parimat dpsu lasevad 10-11 tuhat dpsi single target, seda bossil kus ei ole damage bonus buffe.

Profile  

PostPosted: Fri Mar 19, 2010 5:57 pm 

Üldiselt, ventrilos kuulamine ja foorumite lugemine on hoopis erinev sellest mis võib reaalselt sinul ja sinu raidikaaslastel raidis toimuda.

Profile  

PostPosted: Fri Mar 19, 2010 6:24 pm 

chipmunk wrote:
Noo alustuseks kodanik Jika võiks pisut profiiliga tuvuda ennem, kui hakkab järeldusi tegema. Ma arvan, et 1 nädala kohta on selline geer täitsa talutav, kui mõelda hästi läbi, et ma pole kusagilt raidist boosti saanud.

Ma esimesena asjana vaatasin su profiili üle ning mu enda eelmine char oli maag - ma tean, millest ma räägin. Ning nädalaga ma sain endale täiesti arvestatava geari selga, selleks tuleb tho vaeva näha :)

Profile  

PostPosted: Fri Mar 19, 2010 6:29 pm 

Piksevana wrote:
chipmunk wrote:
a veel joosta Toc ja värki, aga kuna te otsite hetkel maagi, siis küsimise ja apply eest vast maha ei lööda ? :)

ma usun et otsitakse grearitud maagi mitte maagi kes teeb tankiga samaväärset dpsi.
Saurfangi dps meeter kus 10 parimat dpsu lasevad 10-11 tuhat dpsi single target, seda bossil kus ei ole damage bonus buffe.

Sama juttu räägitu mulle toc 25 man, et plaah mis te sellest sitasest magest kaasa võtate, et vaadake ta geeri ! Lahendus oli see, et kenasti lasin need 2 rähna üle. Magel oli gs 5600 ja lock 5400. Ma ei ürita nüüd siin väita, et ma tulen ja lasen ennast 1, ilmselt selle geeriga mis mul hetkel on pakun ma tõesti konkurents seal viimastele vendadele.Mõtleme nüüd pisut reaalsemalt, et ainult geer pole see mis tööd teeb vaid ka inimene ise. Sellised üles pushituid vend on wow laiali, kes saavad raidi kuna neil on kõrge GS, aga ise nad ei oska muffigi teha ning iga pudisema geeriga vend laseb ta üle.
Kuhu ma oma jutuga sihin on see, et peale geeri võiks muudele teguritele ka pisut mõelda.

Muidugi pole ventrilos ja foorumis istumine sama, mis reaalselt ise bossu peal olla.

To Jika: Ütleme nii, et ma olen terve selle nädala investeerinud wowile ja kahjuks rohkemaks ma suuteline pole, sest kahjuks oli mul valida ainult HC vahel ja pisut goldi kotis, et craftida endale mõned jupid. Vb sull tõesti joppas, et said kohe kuhugi raidi ja fafa, aga paraku minul nii polnud.
Millest see sinu vaeva nägmine väljendub ? :), et sõbrad veavad raidist läbi ?. Hetkel on mul enamik jupid olemas, mis HC võimalik saada on. Trinket ja vöö on puudu.

Profile  

PostPosted: Fri Mar 19, 2010 6:45 pm 

Minu arvates, et praegu kui me juba teeme hc 25-man pracce, ei ole meile kasulik uute inimeste hyerboostimine, toc 25/toc 25hc/icc 10 geari omamine on suht juba arvestatav. Lihtsalt minu arvamus.

Profile  

PostPosted: Fri Mar 19, 2010 7:07 pm 

shofea wrote:
Minu arvates, et praegu kui me juba teeme hc 25-man pracce, ei ole meile kasulik uute inimeste hyerboostimine, toc 25/toc 25hc/icc 10 geari omamine on suht juba arvestatav. Lihtsalt minu arvamus.

jutt jumala õige, aga puge joostes tuleb geer veel aeglasemalt, sest jämedalt 70% pugid on sellised, mis ei CD waste.

EDIT: Täna sai pisut geeri juurde putitatud, et 8k ostin ilusad sussid ja tegin endale vöö kah.

Profile  

PostPosted: Sat Mar 20, 2010 1:06 pm 

kui ma omal ajal seda mängu alustasin siis pidin 3 kuud jooksma asju et saaks enamvähem geari kokku et za teha et saaks enamvähem geari kokku et mh teha nii et praegu on ikka väga kerge enda mingigisugune gear kokku lükata. Oleneb puhtalt effortist - kas sa tahad primo sarosid osta et craftida, kas sa viitsid farmida matse või raha, kas sa viitsid saada iga päev brain-damaget et pugida. Kui vastus neile on jah siis soovin edu ja ootan huviga su geari arengut ja raidimisoskusi ;) Kui vastus on ei, siis pvp asjadega raidima eriti ei võeta. Aga jah iga algus on raske. Proovi farmida 120 noblesi decki matse :D

Smokingdruid - Doomking
Wolfadin - Holydin

Profile  

PostPosted: Sun Mar 21, 2010 10:48 pm 

300+ badge esimese wiikendiga, ei näe probleemi kui huvi on :)

Alkaholik 80 Paladin,
Demik 80 Druid,
Pharmacist 70 Shaman,
Xinyao 70 Hunter

Image

Profile  

PostPosted: Sun Mar 21, 2010 11:25 pm 

Täna olid alt raidis kaasas ma vaatan, on sul mõni logi või asi ette näidata, kuidas läks jne?

Profile  

PostPosted: Mon Mar 22, 2010 4:34 am 

OT: Ava silmad Zhamant, Mina olen maag!

Wardos is out.

Profile  

PostPosted: Mon Mar 22, 2010 4:41 am 

Kas sa olid see mees keda tuli gearida ja siis läheb account müüki?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 2 hours