Kalevlased

Al'Akir Horde
It is currently Tue Dec 11, 2018 9:01 pm

All times are UTC + 2 hours

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Protorian - Holy Paladin
PostPosted: Wed Mar 17, 2010 9:27 am 

Characteri nimi: Protorian

Characteri klass: Paladin

Characteri spec: Holy

WowArmory link: Link

Vanus: 22 vist. Hiljem kontrollin järgi.

Eelnevad guildid. Miks lahkusid: Sitsisin Kalevlastes ennist, vahepeal käisin Lightning's Blade serveris paar kuud et ühte sõpra 2v2 tiimis hiilida. Tulin tagasi kuna ta pani quiti maha.

Raidimise kogemus: Paladiniga ainult Wotlk reidid. Tankinud kergemaid asju nagu Naxx ja värgid siis kui see veel oluline oli. Muidu pildunud valgusi Naxxis, Tocis, Icc-s natukene. Ulduar on jäänud palaga katsumata. Preestriga ravinud suht kõike.

Raid UI: Pole ss-i hetkel. Olen tööl. Ekraanil Grid, bigwigs reidi ajal ja muud pisikesed asjad mis a la kaardi ära peidavad jne.

Nimeta mõned Add-onid ilma milleta sa raidimist ette ei kujuta: Bigwigs või dbm. Kuna kasutan mousover macroid siis saan hiilitud ka default raid framesi-ga (öka kui kole) aga ilma mingisuguse bossi modita ma ei oska elada.

Meetripurustus. Lisa mõni WWS, WorldofLogs vms. combatlogi link: Ei ole kahjuks. Ei ole recounti peale kunagi pannud ega logi salvestanud :(

Midagi jäi ütlemata? Pane see siia kirja:
Muidu olemas ka mingi algeline tangi giir enam vähem ilvl 245 nodi ja mõned üksikud jupid icc-st mis ma olen offspec greediga saanud kuid parema meelega seda teemat ei puuduks. Hetkel tangi specci ei ole ning tankimisel jätab kogemus tugevalt soovida.

Paneks raidimistaotluse üles selle suunitlusega et kuna suvi on tulekul ja nagunii hakkab mingi hetk rahvast kokku kuivama siis paneks käpa püsti kui kuskil miskit toimub. Kaks pool aastat pvp-d erinevate tegelastega hakkab ennast ammendama. Kaua sa neid lippe ikka lahinguväljadel kannad/võtad/kaitsed. Minu teada peaks palade spotid suht täis olema nii et jääksin ootele kui kunagi ilusal päeval miskit avaneb.

Musi.

Profile  

Post subject: Re: Protorian - Holy Paladin
PostPosted: Thu Mar 18, 2010 9:29 am 

Ilusti kirjutatud avaldus. Kui millegagi norida, siis kumbki sinu holy spec ja glyphid ei ole PVE raidimiseks päris õiged. Teiseks ei pane me inimesi järjekorda. Kui on reaalne vajadus mingile kohale siis anname sellest recruitimises teada.

Profile  

PostPosted: Thu Mar 18, 2010 4:16 pm 

Mis speccidesse/glyphidesse puutub siis esimene spec on mul nagunii pvp oma, aga teise probleemid ma on Divinity puudumine, 1 punkt Judgement of the Pure-ist ning miks need punnid retis istuvad. Need punnid seal puht tunde järgi. JotP haste-ist tunnen puudust see 3% pika peale annab tunda. Eriti kunni võitlus. Tõenäoliselt peksan sinna punkti tagasi. Mis divintysse puutub siis kuna ma flashin suht vähe ja enamus on holy light spam siis see 5% kaob mul overheali ära. Ei näinud pointi sinna speccida, ja Holy Lighti glyphile, non smart aoe hiilile 5% otsa on minu giiri juures ilma criticalita viie targeti peale kokku 520 hiilingut. Kuna flashin vähe siis ei pidanud seda talenti vajalikuks. Pursuit of Justice on vist kõige küsitavam talent aga ma ei kasuta tuskarr's vitality enchanti saabastel ja loike/tuld/jääauke/keskerakonna valimisreklaami on kõik kohad instades täis ja jooksukiirus mulle meeldib. Ülejäänud punnidel retis peaks suht arusaadav põhjus: lisa crit mana eesmärkidel, sest mida vähem divine plead seda seksikam. Mis glyphi puutub siis ma eeldan sa sead küsitavaks flashi glyphi beaconi asemel. Nõustun, see glyph võib kaduda mu specist kui ma just midagi paremat ei leia. Flashi glyph on jäänuk väga ammusest ajast kui mana ei olnud mu jaoks lihtsalt probleem vaid kriitiline piir.

Pikk jutt aga vähemalt loodan et on aru saada miks ma cookie cutteriga ringi ei tulista. Ei pane cookie cutterit pahaks. Hea build kui flashi rohkem kasutad.

Olgu. Egas midagi. Hoian siis Silma gildi message of the day-l peal ja ootan kuni kellegil elu wowi segama hakkab või vastupidi. Jõudu ja jaksu teile jääkrooni kindluse puhtaks peksmisel.

Profile  

PostPosted: Fri Mar 19, 2010 10:34 am 

Quote:
Mis divintysse puutub siis kuna ma flashin suht vähe ja enamus on holy light spam siis see 5% kaob mul overheali ära. Holy Lighti glyphile, non smart aoe hiilile 5% otsa on minu giiri juures ilma criticalita viie targeti peale kokku 520 hiilingut.

Say what? 5% on 5% ja see kas su overheal on 77% või 79% ei muuda suurt midagi. Kui sa 5 targeti peale kokku teed glyphiga 520 heali siis peab su HL suuruseks olema 1k? Sa ajad midagi sassi.

Quote:
Ülejäänud punnidel retis peaks suht arusaadav põhjus: lisa crit mana eesmärkidel, sest mida vähem divine plead seda seksikam.

5man dungeonites jah võid sa HL spammida ja cookisid süüa ja siis edasi joosta ja korrata. Aga kui fight kestab 10-15 minsa? Spammid HL ja ei kasuta Divine Plead?
See criti benefit mis kunagi oli jääb hetkel suuresti Int, sp ja haste varju. Prot trees Divine Sacrifice ja Divine Guardian ning isegi Imp HoJ teevad nii mõnegi raske encounteri märgatavalt lihtsamaks. Need ei benefiti otseselt sind, kuid see teeb raidi elu lihtsamaks.

Profile  

PostPosted: Fri Mar 19, 2010 1:08 pm 

julgen pakkuda sama et raidis ainult suurt hiili spammides see sulle õnne ei too, pigem oled oom suht kiiresti

Smokingdruid - Doomking
Wolfadin - Holydin

Profile  

PostPosted: Sat Mar 20, 2010 10:53 pm 

Warning:WALL OF TEXT
Marduk wrote:
Say what? 5% on 5% ja see kas su overheal on 77% või 79% ei muuda suurt midagi. Kui sa 5 targeti peale kokku teed glyphiga 520 heali siis peab su HL suuruseks olema 1k? Sa ajad midagi sassi.

Selge minu viga. Väljendasin ennast valesti. Proovin uuesti.

Ilma Divinity-ta
Divinitiga

Minu mõte: Holy Lighti põhiosa on overheal. 520 on number mis toore puuga ja tunde järgi keskmiseks võetud.

Screenshot 1 kus ma kasutasin vana specci ilma divinityta ning Holy Light crit-ist tulev hiil on umbes 1700 kopikatega.
Screenshot 2 kus ma speccisin Divinitysse ning seejärel oli glyphi hiil orieneeruvalt 1800 kopikatega.

Vahe (1800-1700)*5 = 500. Number on reidis suurem seoses erinevate modifieritega (alates auradest lõpetades buffidest mis mul peal on.)

Seega, kui ma varem olin PvE specis divinitysse specitud siis on mul divinity mõju umbess 520 hp ühe casti kohta toore puuga arvestatult. Reidis mõjutavad veel a la aura (vahet pole kellelt 6%), tiivad, t10 2set boonus ja muud taolised. Jah ma tean palju caste suur number total healis ja paistab justkui hea aga ma tuletan meelde, glyph ei ole smart heal. Glyph võtab lähimad 5 targetit ning tekib väga tihti palju palju overheali. Ja pika peale tasandab see arv ennast ära.

Ma ei väida et divinity oleks halb. See 5% mõjub kõigele mis hiilib, flashile, flashi hotile jne... Kuigi mida ma ei tea on kas ta Judgement of lighti mõjutab.

Väljendasin ennast esimese laksuga valesti. Ehk nüüd on selgem mida ma silmas pidasin - Divinity mõju Holy Lightile.
Marduk wrote:
5man dungeonites jah võid sa HL spammida ja cookisid süüa ja siis edasi joosta ja korrata. Aga kui fight kestab 10-15 minsa?

SmokingWolf wrote:
julgen pakkuda sama et raidis ainult suurt hiili spammides see sulle õnne ei too, pigem oled oom suht kiiresti

/stopcasting
/cast [@player, mod] [@mouseover,help] [help,nodead] [@targettarget,help,nodead] [@player] Holy Light

Kui hiil kogu aeg lõpuni lasta loomulikult ei püsi ma oma managa kaua üleval. Aga siis kui reid on täis topitud 100 prossu peale ja sissetulev damage tuleb ainult tangile/offtangile kellest ühel mul beacon peal on siis interruptid ise oma casti ära ja lased hiili lõpuni siis kui sissetulev damage lõpuks tangile/tankidele näkku lööb, sest mingi osa nad dodge-ivad, parryvad jne... osa damagit vähendatakse. Asja idee on kogu aeg hoida hiil õhus, miskit juhtub siis hiil läheb lõpuni. Ise interruptitud heal mana ei maksa.

Arvan et siin väljendasin end valesti, HL spam minu mõistes ei tähenda seda et panen beaconi tangile ja siis kõigele muule topin HL järjest kuni Beaconi kestus otsa saab et siis uuesti alustada. Ei. Mõte: Holy Lighti kasutan ma lihtsalt kõige rohkem. Analoogiks võiks võtta druiidi kes kasutab rejuvenationi rohkem kui muid spelle. See ei tähenda et ainus asi mis ta kasutab on rejuvenation. Sama minu puhul, HL on kõige suurem osa mitte ainus spell minu arsenalis.
Marduk wrote:
Spammid HL ja ei kasuta Divine Plead?

Kindlasti mitte, küsimus on Divine Plea 50% healing reductionis. Loomulikult esimese ma saan üle elada tiibadega, teise t10 set boonusega, kolmas läheb järjestikku engineeringu glove enchant + trinks järgi kestuse pärast. Pärast kolmandat Divine Plead on tiibade cooldown möödas ja hakkab otsast peale. Küsimus on selles et mitte miski ei nulli seda 50 protsenti täielikult ja seega mida vähem ma pean Divine Plead kasutama seda tervislikum.

"Sõda peetakse selle varuga mis sul on mitte sellega mis sa tahaksid et sul oleks." Sun Tzu

Stackin inti nagu meeletu, ja jääb puudu sellest hoolimata. Mis teha. Haste-iga samamoodi, antud hetkel 409 haste-i. Ei ole flashi gcd capis ehk siis soft capis. Sitt niff. Tean et jääb varju. Elu on selline, kui mul oleks ma topiks endale loomulikult miljon SP-d, haste-i, pool miljonit mp5-e nii et ma ei peaks vabsee kasutama Divine Plead. See eest on mul persetäis critti ja sellest lähtuvalt võtted vastavad. Ühesõnaga mängin sellega mis mul on mitte sellega mis tahaks. Ma ei saa öelda, et "Kuulge ma täna ei hiili, pole seda nodi selle jaoks."

Ühtlasi kuna enam ei ole retti specitud siis see ei oma tähtsust ka hetkel. Criti talente enam retist ei ole. Proti sub speciga olen nüüd.
Marduk wrote:
Prot trees Divine Sacrifice ja Divine Guardian ning isegi Imp HoJ teevad nii mõnegi raske encounteri märgatavalt lihtsamaks. Need ei benefiti otseselt sind, kuid see teeb raidi elu lihtsamaks.

Mõte vastuvõetud ja teada ammu. DivSac (ja ka Hand of Sac) koos mulliga endal on variatsioon tangi cooldownist, sarnasusi leida kõige lihtsam Disc Priesti Pain Suppressionist. Speccisin ära, ammendatud teema ma loodan. See ekstra absorbi sacred shieldile ka mööda külge maha ei jookse. Nõus 100%.

Mis puutub HoJ cooldowni vs. 6% aura siis võtsin HoJ. Kujutan väga hästi ette asju stiilis Lady Deathwhisperi mind control, Saurfangi addid vales kohas. lahtine add Elvas ja tankide taundid cooldownis jne... Specitud. Nõus 100%. Seda aurat võib mujalt ka saada ja see tõstab jälle selle overheali küsimuse. Vastan oleneb stiilist, flashiga spammides loomulikult mõju suurem. Seda enam et on võimalus seda aurat mujalt ka saada kui õnneks läheb. (reidis prot pala, resto druiid vms.).

TO SMOKINGWOLF: Kuna minu poolt kisub vaidluseks ära siis selleks on oma koht ja oma aeg. Tõsta teema võimalusel siit ära kuhugi targemasse kohta. Minu jonni koht ei ole recruidi osa foorumis. Pala sektsiooni ntx. Cheers.

Profile  

PostPosted: Mon Mar 22, 2010 10:05 am 

Point taken. Hoidkem siis silmad lahti kui paladini recruitimiseks läheb.

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 2 hours