Kalevlased

Al'Akir Horde
It is currently Fri Apr 27, 2018 4:50 am

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: World of Warcraft: Cataclysm Collector's Edition
PostPosted: Wed Dec 01, 2010 12:12 pm 

selge Theeta - võtan sinu kogused maha.

Minu poolsed vabandused, et tõesti Live Raid jääb ära. Kuid no võiks ka mind üritada mõista - 3000+ ruudu suurust poodi avada mõne nädalaga pole just kõige lihtsam tegevus.

Kes oma mängu kogused tellinud, need saavad need kätte. See et Live Raid ära jääb, ei tähenda, et mänge te kätte ei saa. Minule jõuavad mängud homsest lattu ja esmaspäeva öösel saan kõigile asjad kätte anda/mailile koodid saata.

Midagi ei ole teha, palju asju langes ühte kohta kokku ja ega see tootejuhtimine just meelakkumine pole - muudkui mängi ja osta sisse ning müü.

Profile  

PostPosted: Wed Dec 01, 2010 1:25 pm 

Siis kui tuli lahti on, siis alles avatakse foorum, mingi konkreetselt 3 nädalat oodatakse feedbacki, mis keiss on, kuidas ja kas saab key ja karbi eraldi jne...
CE'd muidugi tahaks, aga ma küll ei saa ju lootma jääda, et ÄKKI tulebki see key õigeks ajaks mailipeale ja karp posti hiljem. Sa oleks muidugi huvtatud käibest ja mina CE'st aga nii, et kuu faasidele ja kohvipõhja ennustuste peale lootma jääda, ei lähe kohe mitte.

tark
kalm

Profile  

PostPosted: Wed Dec 01, 2010 2:13 pm 

ütleme nii et süüdistusi võimegi siia õhku loopima jääda ja mina võin neid samamoodi tagasi lükata lõpmatuseni - kas sellel pointi on? mina ei näe.

Pigame keskenduks nüüd sellele, et öö müük saab korraldatud ilusti, kõik inimesed kes soovivad oma mängud minu kaudu kätte saada, saavad need kätte (kuna saan mängud varem kätte, saan kõik ette valmistused ära teha, et kell 00:00-00:10 on kõigil koodid olemas ja kes öö müügile tulevad ka karbid käes). Need kellele karbid vaja postiga järele saata, leiame ka lähi päevadel ma arvan lahenduse.

Mis puudutab üritust - jah, plaanid saab alati suured teha, kuid kahjuks kõikide õnnestumine ei sõltu enam ka minust. Eks järgmine kord natukene jälle targemad ja oskan oma asju paremini planeerida. Ikka õpitakse oma vigadest.

Pigem on oluline see, et eestis üleüldse midagi sellist korraldatakse. Pärast ENteri üritust üritavad kõik seda üritust matkida.

Profile  

PostPosted: Wed Dec 01, 2010 2:43 pm 

kui üksi ei jõua sebi rohkem abilisi, olen ise samas ämbris kolistanud ;)
ning eks tarkasid arvustajaid on alati rohkem kui ettevõtjaid, mis seal ikka, järgmine kord paremini, edu ettevõtmistes igatahes.

Profile  

PostPosted: Wed Dec 01, 2010 3:06 pm 

No olgu, mul on hea meel, et mu "whine" sind liigutama sundis, mitte et sinu poe käive nüüd oleks kuidagi minu huvides, pigem meie huvid kattuvad. Niiet suurepärane kui sa nüüd suudaks jagada piisavalt operatiivselt infot ning loodetavasti ka sellest kinni pidada (pean silmas 00:00-00:10 jooksul key saamist ja karbi postiga saamist) kui sa suudad meile kõgile, kes tallinna ise kohapeale ei saa tulla garanteerida, et see nii ka läheb, siis ma heameelega taastaks oma tellimuse ja oleks isegi nõus raha lähipäevil (loe, kasvõi kohe) kandma. Eks kõik hakkavad siis liigutama, kui sitta hakkab nendepoole lendama.

tark
kalm

Profile  

PostPosted: Wed Dec 01, 2010 3:35 pm 

xmaster - eks ta nii ole jah. Tagantjärele suudame kõik targad olla :)

Theeta - eks ma leian selle aja ikka et nüüdsest pidevat infot jagada. Kas taastan su tellimuse?

Nüüd kõigile tellijatele küsimus:
Kas igaüks tahab endale isiklikut arvet? või teen endale ühe arve ja igaüks siis kannab mulle üle. Viimane variant sobiks mulle tunduvalt rohkem, kuna lihtsam, kuid poleks probleemi eraldi igale vennale arve teha.

Tellijate list on hetkel selline, sulgudes siis kust keegi kätte saab:
Narade - 2 (öömüügilt)
Ghost - 1 (öömüügilt)
Theeta - 1 (kood mailile, pakk posti)
renn - 1 (kood mailile, pakk posti)
Beef - 1 (öömüügilt)
chemic - 1 (öömüügilt)
pukujuku - 1 (kood mailile, pakk posti)
medi - 1 (öömüügilt)
Cougar - 1 (öömüügilt)
DII - 1 (täpsustamisel)

Kui keegi on välja jäänud, siis karjuge jällegi. Kui info maksmise kohta olemas, siis tean kuidas edasi toimida

Last edited by Deminar on Thu Dec 02, 2010 10:50 am, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: Wed Dec 01, 2010 4:14 pm 

Jah palun, taasta siis mu tellimus. Aga noh igaksjuhuks hoian näppu bneti's ka valmis :) Arvega on nii, et ma sooviks endale ise arvet jah, sest mul on variante seda sisse kasseerida. Aga ehkäkki jagad siis infot, kuhu ja palju kandma peab? Ning mis infot sul veel vaja on keyde ja karpide kätte toimetamiseks? Ma oletan, et email ja postiaadress :) mille saab pangaülekandesse ka panna ju.
Aga kas sa oled 100% kindel et need key'd ikka 00:00-00:40 vahel jõuavad, see on nagu ainuke kõige väiksem ja samas ka kõige suurem mure.

tark
kalm

Profile  

PostPosted: Wed Dec 01, 2010 4:23 pm 

theeta wrote:
Jah palun, taasta siis mu tellimus. Aga noh igaksjuhuks hoian näppu bneti's ka valmis :) Arvega on nii, et ma sooviks endale ise arvet jah, sest mul on variante seda sisse kasseerida. Aga ehkäkki jagad siis infot, kuhu ja palju kandma peab? Ning mis infot sul veel vaja on keyde ja karpide kätte toimetamiseks? Ma oletan, et email ja postiaadress :) mille saab pangaülekandesse ka panna ju.
Aga kas sa oled 100% kindel et need key'd ikka 00:00-00:40 vahel jõuavad, see on nagu ainuke kõige väiksem ja samas ka kõige suurem mure.

Saan kohe sulle arve ära teha, kui tooted lattu on võetud (homsest kohal). Kas arve läheb eraisikule, või firmale? Kui firmale, siis vaja täpseid andmeid.

Koodi mailile saatmiseks ja paki järele saatmiseks vaja täpset posti aadressi ja maili aadressi. Mängud ise toimetan enda kätte juba reedel ja valmistan kõik asjad ette varakult, et saaks 00:00 mailid koheselt teele panna. Hetkel nagu ainult 3 maili vaja saata, mis pole teab mis probleem.

Profile  

PostPosted: Wed Dec 01, 2010 4:49 pm 

Ei ole tarvis firmale, piisab vist lihtsalt ostucheckist nö aga küta siis kohe pangainfot ja muud infot, et saaks rahade ja kontaktandmetega korda. Okei, väga tore, et muutusid operatiivseks :) Tore vaadata kohe....

tark
kalm

Profile  

PostPosted: Wed Dec 01, 2010 11:55 pm 

molli

aga teeks nii sõber, et reedel tuleme mängudele ise järgi, võtame 4 packi varajaseks jõulukingiks näppu ja kõik on häppid ? :)

Profile  

PostPosted: Thu Dec 02, 2010 5:39 am 

mul savi tee nii kuda endal lihtsam

Profile  

PostPosted: Thu Dec 02, 2010 10:49 am 

Jika wrote:
molli

aga teeks nii sõber, et reedel tuleme mängudele ise järgi, võtame 4 packi varajaseks jõulukingiks näppu ja kõik on häppid ? :)

Kahjuks nii ma teha ei saa mingil juhul. Kui see kusagilt välja imbub saab firma 50k EURI trahvi. Seega peame ootama 7ndani kindlasti

Profile  

PostPosted: Thu Dec 02, 2010 3:12 pm 

Okei, väga tore aga kas asjad on olemas, füüsiliselt kas võiks raha kanda juba jne...???? Updates updates.

tark
kalm

Profile  

PostPosted: Thu Dec 02, 2010 4:15 pm 

tooted on laos olemas, ootan hetkel laopoolt infot, et nad ka sisse on ostetud. Kui see info olemas (hiljemalt homme hommikul olemas) saan arve teha.

Lisaks otsin ühte julget wowi mängurit kes oleks nõus andma oma kommentaarid cataclysmile teisipäeva hommikul skyplussis.

Profile  

PostPosted: Thu Dec 02, 2010 4:55 pm 

Deminar wrote:
Lisaks otsin ühte julget wowi mängurit kes oleks nõus andma oma kommentaarid cataclysmile teisipäeva hommikul skyplussis.

Hommik on mis?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours